درباره ما

درباره رزان پرواز ایرانیان


شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری رزان پرواز ایرانیان فعالیت خود را با دریافت مجوز بند (الف) از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز بند (ب) از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با هدف ارائه خدمات نوین، جلب رضایت مسافران محترم شروع نموده است.

فعالیت این آژانس صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی ایران و جهان ،اجرای تورهای گروهی حوزه شنگن بصورت کاملا تخصصی ، اخذ ویزای شنگن، برنامه ریزی و اجرای تورهای بین المللی، فرهنگی، تفریحی سیاحتی، و نمایشگاهی،اخذ ویزای کشورهای مختلف ،صدور بیمه نامه های مسافرتی، ارائه خدمات فرودگاهی و رزرواسیون هتلهای مختلف ایران و دیگر نقاط جهان از مهمترین خدمات رزان پروازایرانیان در عرصه صنعت گردشگری است .

رزان پرواز ایرانیان بااتکا به تجربه و به‌کارگیری بهترین زیرساخت‌های لازم در صنعت گردشگری آنلاین گردشگری اقدام به ارائه بهترین و جامع‌ترین خدمات رزرواسیون آنلاین به مشتریان خود نموده است که شامل پروازهای داخلی و خارجی می‌باشد .

با توجه به گسترش روزافزون خدمات آنلاین این شرکت  دربخش‌های اصلی صنعت گردشگری شرایطی را فراهم آورده‌ایم تا با ارتباط موثر، سریع‌ترین و بهترین خدمات را به مشتریان خود در زمینه رزرواسیون آنلاین ارائه دهیم.